Ankaserzemin Sayfa Görsel

ANKASER ZEMİN KAPLAMA

Yaşam Alanınıza, Sağlık Katmak İçin Zemin Hazırlıyoruz.

ANKASER ZEMİN KAPLAMA

Firmamız 2015 yılında Ankara Yenimahalle ilçesinde kurulmuş olup kauçuk karo zemin kaplamaları alanında hizmet vermekteyiz.

Şirket Yönetimi olarak sektörde uzun yıllar deneyim sahibi olup, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek ve kaliteli kauçuk karo üretimi, spor sahaları zemin kaplama ürünleri olan Akrilik, Poliüretan ve epdm dökme uygulamalarını yapmayı, depo fabrika işyeri zeminlerini epoksi zemin uygulaması yapmayı prensip edinmiş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz.

 

Misyonumuz: Etik değerlerimize bağlı kalarak, yenilikçi, dinamik ve kaliteli hizmet anlayışımızla sektörün daima öncü kurumlarından olmak ve müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma sürdürülebilir değer yaratmaktadır.

Vizyonumuz: Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte büyümeyi amaç edinerek bulunduğumuz sektörde saygın ve tercih edilen bir kurum olmaktır.

about
ANKASER , Zemin Kaplama